USŁUGI

Możliwości produkcyjne Everplast — przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najmniejsze detale, tworzą integralną, solidną całość. Dlatego w ramach działalności naszej firmy, zwracamy największą uwagą na najdrobniejsze szczegóły wykonywanych przez nas realizacji. Wyróżnia nas rzetelność w działaniu, a także ogromne możliwości produkcyjne. To wszystko dzięki doświadczeniu naszego zespołu, a także nowoczesnym maszynom, służącym nam w produkcji butelek, kanistrów oraz licznych innych form (bojek, popychaczy, konewek i pozostałych). W ramach działalności Everplast zajmujemy się też tworzeniem plastikowych piłek do suchego basenu.

DETALE

Produkujemy najmniejsze detale z tworzyw sztucznych

Nie ogranicza nas kształt, jesteśmy w stanie wykonać dowolny projekt zlecony nam przez klienta. Dbamy o to, aby każdy element był wykonany z najwyższą dokładnością. Każde zlecone nam zadanie traktujemy jako wyzwanie, pozwalające na podnoszenie naszych kwalifikacji. Zespół, który pracuje nad projektem posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji plastikowych detali, a także ogromną wiedzę w tym zakresie. Właśnie dlatego warto zlecić firmie Everplast produkcję różnych elementów z tworzyw sztucznych.

NOWOCZESNE MASZYNY

Nowoczesny park maszynowy do tworzenia detali z plastiku

Do produkcji służą nam takie nowoczesne urządzenia, jak butelczarko-wytłaczarki oraz wtryskarki. Ich działanie polega na rozdmuchiwaniu i wtryskiwaniu tworzywa, tak aby ostateczny produkt uzyskał określony kształt. Dzięki tej metodzie możliwe jest stworzenie produktów z plastiku, w których zadbano o każdy najmniejszy szczegół.

TAMPODRUK

Personalizujemy Twoje zamówienia

Nasza firma oferuje usługi tampo druku dla przedsiębiorstw, które poszukują skutecznej i precyzyjnej metody druku na swoich produktach. Dzięki naszemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy jesteśmy w stanie wykonać tampo druk na różnych powierzchniach, także tych zakrzywionych.

Jesteśmy w stanie obsłużyć zarówno małe, jak i duże zamówienia, dzięki czemu jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów. Zaufaj nam i zwiększ skuteczność swojej kampanii reklamowej dzięki produktom wyróżniającym się na rynku.

Co możemy wykonać w ramach działalności Everplast?

Między innymi zabawki dla dzieci z tworzyw sztucznych, wspomniane już tutaj kulki do suchych basenów, butelki, kanistry, konewki, bidony, kółka, popychacze, zamknięcia, przykrywki, nasadki, korki, kapsle, a także jeszcze więcej produktów. Jak widać posiadamy nieograniczone możliwości produkcyjne, jesteśmy w stanie wykonać każdy projekt, jaki zleci nam klient. Podczas wykonywania określonych produktów dbamy o każdy szczegół, zapewniając jednocześnie zadowolenie z naszych usług. Zapraszamy więc do współpracy z nami – doświadczonym zespołem firmy Everplast.

KULKI DO SUCHEGO BASENU

SPRAWDŹ

PRODUKCJA METODĄ ROZDMUCHU

SPRAWDŹ