Piłki do suchego basenu - producent Everplast

W Everplast dostarczamy doskonałe produkty dostosowane do potrzeb naszych klientów. Aby lepiej oszacować swoje zamówienia, skorzystaj z kalkulatora na naszej stronie, który pomoże Ci ustalić skalę zlecenia, jeśli podasz nam takie wartości jak wymiary podstawy basenu (średnicy w przypadku basenu okrągłego) oraz jego wysokość. Dzięki temu prostemu narzędziu precyzyjnie zaplanujesz swoje zakupy, oszczędzając czas i pieniądze. Zaufaj Everplast i skorzystaj z innowacyjnych rozwiązań, które sprawią, że Twoje doświadczenia ze współpracy nami będą jeszcze bardziej satysfakcjonujące.

Piłki i kulki do basenu – średnica

W Everplast dbamy o to, aby nasze produkty spełniały oczekiwania klientów pod każdym względem. Z tego powodu dajemy Ci możliwość wyboru – oferujemy piłeczki do basenu w dwóch różnych średnicach: 6 cm lub 7 cm. Niezależnie od tego, czy preferujesz mniejsze, czy większe piłki, możesz być pewien, że każda z opcji zapewni niezapomnianą zabawę i ogrom radość. W naszym kalkulatorze możesz wybrać wymiary piłeczek i przekonać się, ilu potrzebujesz do wypełnienia danego basenu.

Basen z kulkami – gotowe zestawy

W Everplast zapewniamy elastyczność dostosowaną do potrzeb naszych klientów. W tym celu dajemy możliwość skomponowania gotowych zestawów spersonalizowanych kulek zabawkowych, które są idealnie dopasowane do wymiarów basenu. Bez względu na to, czy potrzebujesz niewielkiej liczby piłeczek do prywatnego basenu w domu, czy też zlecasz duże zamówienie na konkretny event, jesteśmy gotowi zrealizować Twoje zlecenie w sposób kompleksowy i satysfakcjonujący dla obu stron. Poniżej znajdziesz przykładowe liczby, które przybliżą Ci najczęściej zamawiane zestawy:

  • 200 sztuk kulek do basenu wystarczy, by wypełnić niewielki basen o średnicy 50 cm i wysokości 20 cm;
  • 300 sztuk kulek do basenu o średnicy 6 cm z powodzeniem zapełni nieco większy basen kwadratowy o wymiarach 50 cm x 50 cm x 25 cm;
  • do basenu o średnicy około 100 cm i wysokości 15 cm potrzebujemy co najmniej 500 sztuk kulek do basenu.

Zamówienia tego typu jesteśmy w stanie zrealizować w ciągu 24 godzin. W przypadku większych liczb czas realizacji ustalamy indywidualnie z klientem.

Kulki do suchego basenu 1000 sztuk i więcej

Choć może się wydawać, że w standardowych basenach z kulkami czy w dmuchańcach nie ma aż tak wielu piłeczek, proste obliczenia mówią co innego. W basenie o wymiarach 1 m x 1 m zmieści się aż 1000 kulek do suchego basenu o średnicy 6 cm. Najmniejszy zamek dmuchany na evencie o przekątnej wynoszącej 2–3 m może z kolei wymagać użycia nawet kilkudziesięciu tysięcy piłek.

Skorzystaj z kalkulatora EverPlast – sprawdź, ile piłeczek potrzebujesz!

Zachęcamy do skorzystania z naszego kalkulatora! Dzięki temu narzędziu obliczysz liczbę piłek potrzebną do wypełnienia Twojego suchego basenu. Kalkulator jest bardzo prosty w obsłudze, dzięki czemu szybko i łatwo określisz dokładną liczbę kulek, które chcesz zamówić. Pamiętaj jednak, że przedstawia on precyzyjne wyniki, zakładając, że cała przestrzeń basenu zostanie wypełniona.

Nie trać czasu na ręczne obliczenia – skorzystaj z kalkulatora i ciesz się szybkim oraz precyzyjnym wynikiem. Z Everplast dokładnie zaplanujesz daną przestrzeń zabawową wedle indywidualnych potrzeb i preferencji.

OBLICZ ILE PIŁECZEK MUSISZ ZAMÓWIĆ DO SWOJEGO BASENU!