Dostarczamy wysokiej jakości produkty wykonane z tworzyw sztucznych

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na zachowanie równowagi pomiędzy jakością, a ceną końcową, dlatego współpracujemy z uznanymi markami na całym Świecie.

Początkowo nasza firma postawiła na artykuły z branży zabawkarskiej, jednak obecnie jesteśmy w stanie wyprodukować niemal każdy element, który można wykonać na naszych maszynach.

Bezpieczeństwo

Korzystamy wyłącznie z polskich produktów i barwników.

Odpowiedzialność

Posiadamy wszystkie niezbędne atesty oraz certyfikaty zgodności.

Ekologia

Mimo obróbki tworzyw sztucznych nasza firma generuje minimalne ilości odpadów.

50mln

Wyprodukowanych piłeczek

Piłeczki do basenów dostępne są w dwóch rozmiarach 6 oraz 7 cm.

+100

Dostępnych kolorów

Kolory można dowolnie ze sobą łączyć i każdy z nich jest bezpieczny dla zdrowia. Jesteśmy w stanie stworzyć dowolny kolor z palety barw RAL oraz PANTONE.

+16

Krajów na całym Świecie

Działamy międzynarodowo. Wysyłki realizujemy codziennie.

Poznaj ludzi, z którymi będziesz współpracować.

Łukasz Nejmański, CEO

Patryk Bielecki, CEO

Piłeczki plastikowe Everplast – poznaj naszą firmę!

W Everplast koncentrujemy się na dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań dla przedsiębiorstw poszukujących spersonalizowanych produktów na wydarzenia i akcje promocyjne. Oferujemy zarówno plastikowe kulki z logo, jak i inne gadżety tworzone metodą rozdmuchu. Nasze wyroby to nie tylko gwarancja niezapomnianej zabawy, lecz również sposób na wyróżnienie i promocję marki, jeśli wykorzystuje się je w celach marketingowych. Dzięki możliwości personalizacji, w tym wyboru odpowiedniego koloru i nadrukowania logo, basen z kulkami staje się prawdziwym nośnikiem reklamy, co zwiększa świadomość marki i pozwala dotrzeć do klientów w sposób subtelny i budujący pozytywne skojarzenia. Obsługujemy też klientów indywidualnych, dostarczając gotowe piłeczki do basenu z kulkami dla dzieci.

Jak zaczęła się nasza historia?

Przygodę na rynku rozpoczęliśmy od produkcji artykułów dla branży zabawkowej. Z czasem zakres naszych działań nabrał nieco innego, choć wciąż pokrewnego charakteru. Dziś jesteśmy w stanie wyprodukować niemal każdy plastikowy element za pomocą specjalistycznych maszyn. Zatem poszerzyliśmy naszą działalność w kierunku tworzenia wyrobów plastikowych o innych kształtach, na przykład kolorowych kręgli do zabawy. Do oferty dodaliśmy też kulki do zbiorników retencyjnych, które zatrzymują wodę w zbiorniku, redukują jej parowanie, a nawet mają funkcję antyglonową.

Nieustannie się rozwijamy, aby dawać klientom coraz większe możliwości. Realizujemy zarówno małe, jak i duże zlecenia, obsługując nie tylko firmy, ale i osoby indywidualne.

Dlaczego warto postawić na Everplast?

Klienci zwracają się do nas w poszukiwaniu producenta, który nie tylko potrafi skrupulatnie pracować z detalem, ale także jest w stanie stworzyć dla nich spersonalizowane produkty. Projektujemy i wyrabiamy piłeczki plastikowe do suchych basenów z kulkami, dostosowując je do indywidualnych wymagań klienta. Zwykle są to przedmioty tworzone z myślą o konkretnej kolorystyce czy też takie, na których jest umieszczone logo lub hasło reklamowe. W ten sposób kompleksowo wspieramy akcje marketingowe przedsiębiorstw, samorządów czy organizacji pozarządowych.

Everplast cechuje wysoka jakość oferowanych produktów, odpowiedzialność potwierdzona poprzez różnego rodzaju atesty oraz zdolność do szybkiej i bezproblemowej realizacji zamówień. Działamy profesjonalnie, starannie planując każdy etap współpracy, aby zapewnić pełne zadowolenie obu stron. Oprócz tego dostarczamy wizualizacje, tak aby każdy z klientów zapoznał się z projektem przed stworzeniem piłeczek.

Z kim współpracujemy?

Nasze produkty trafiają do różnych odbiorców, włączając w to sieci sklepów, hurtownie, producentów zabawek oraz klientów indywidualnych. Nasza działalność obejmuje zarówno rynek krajowy, jak i zagraniczny, zapewniając wszystkim klientom terminowe dostawy, stałe wsparcie oraz kompleksową obsługę. Niezależnie od tego, czy kierujesz dużą firmą, czy też jesteś klientem indywidualnym, możesz być pewien, że nasze piłeczki plastikowe do basenu z kulkami dotrą do Ciebie w terminie i będą spełniały Twoje oczekiwania.

Everplast w liczbach

  • +50 mln wyprodukowanych piłeczek plastikowych;
  • +100 dostępnych kolorów z możliwością dodania swoich własnych lub stworzenia piłeczek kilkukolorowych;
  • +16 krajów na całym świecie, z których pochodzą firmy, które wybrały nasze usługi.

Jeśli szukasz spersonalizowanych rozwiązań dla przedsiębiorstwa lub potrzebujesz plastikowych kulek do zabawy dla Twojego dziecka, zgłoś się do nas. Jako ceniony producent piłek do suchego basenu jesteśmy gotowi odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania, udzielić dodatkowych informacji i rozpocząć współpracę, która przyniesie Ci wiele satysfakcji.