2023-06-022 Minuty

Kręgle plastikowe

Wychowując potomka, warto zapewnić mu aktywności, które pomogą w prawidłowym rozwoju, dbając o koordynację wzrokowo-ruchową oraz koncentrację uwagi. Jedną z zabawek, która to umożliwi są kręgle plastikowe dla dzieci, dostępne w sprzedaży zarówno pojedynczej jak i hurtowej. Jako ich producent zawsze mamy na uwadze bezpieczeństwo grających pociech, eliminując ostre krawędzie i umożliwiając przyjemne spędzanie czasu w każdym wieku. Wytwarzane przez nas elementy odpowiadają kształtem ich prawdziwemu odpowiednikowi, zmniejszonemu jedynie do wysokości 24 cm.

Sprzedaż w wygodnych zestawach, pojedynczo lub hurtowo

Produkowane oraz sprzedawane przez nas zarówno hurtowo, jak i detalicznie kręgle-zabawki dla dzieci są doskonałym rozwiązaniem również na wszelkiego rodzaju imprezy urodzinowe, gdyż maluchy mogą grać razem, zapewniając sobie ciekawą i bezpieczną rozrywkę. Dzięki temu, że są one dostępne w pełnej gamie kolorystycznej, a także pojedynczo lub zestawach po 9 sztuk, każde dziecko będzie w stanie znaleźć plastikowe elementy, których barwa najbardziej przypadnie mu do gustu. Możliwe jest stworzenie własnej selekcji kręgli, aby wybrać tylko te, które na pewno zainteresują najmłodszych.

Plastikowe zabawki i w domu i poza nim

Wysoka waga poszczególnych części zestawu pozwala grać zarówno w warunkach domowych, jak i na dworze. Wystarczy, że znajdą Państwo pas względnie gładkiego podłoża i ustawią elementy w skierowany w stronę dziecka trójkąt, a już będzie można zacząć turniej. Między innymi dzięki tej prostocie warto wybrać produkowane przez nas kręgle zabawki. Sprzedaż hurtowa oraz detaliczna sprawia, że jesteśmy doskonałym źródłem tej plastikowej gry zarówno dla rodziców, jak i mniejszych lub większych sklepów.

Produkcja dla rozrywki i uśmiechu

Dzięki różnorodności kolorystycznej oraz możliwości gry zarówno pojedynczo, jak i w grupie możemy zapewnić, że Państwa dziecko polubi nasze plastikowe kręgle zabawkowe. Jako ich producent, zawsze chcemy wywoływać uśmiech na twarzy każdej pociechy. Wierzymy, że każdy sprzedany hurtowo ładunek lub nawet pojedynczy zestaw bądź jego element pomaga nam to osiągnąć.

Zestaw składa się z 9 kręgli + 2 piłki o średnicy 8 cm.

Dane techniczne:

  • Wysokość: 24 cm;
  • Waga: 60 gram;