Strefa wiedzy Everplast

Dowiedz się jakie produkty możesz u nas zamówić, jak stworzyć basen z kulkami, jakie piłki do basenu wybrać, albo ile jest ich potrzebnych do wypełnienia Twojego basenu.

FAQ


Do basenu o objętości 1m³ przypada ok. 2900 piłeczek. Aby szczegółowo oszacować ilość kulek sprawdź nasz kalkulator.

Oczywiście, są wyprodukowane z tworzywa ze wszelkimi atestami i certyfikatami. Dokładnie to samo tworzywo wykorzystywane jest do produkcji pojemników na żywność.

Posiadamy certyfikat oraz atesty zgodności dla naszych produktów jak i wszystkich komponentów wykorzystywanych do jego produkcji.

Jak najbardziej. W naszej ofercie posiadamy ponad 50 kolorów i odcieni, często dobierane pod konkretne zamówienie klienta. Na podstawie próbki lub numeru RAL dobierzemy dla Państwa odpowiedni barwnik.

Realizujemy każde zamówienia, te małe i duże.

Tak, tworzymy dowolne mixy kolorów wedle życzenia klienta. Jesteśmy w stanie stworzyć różne zestawy kolorystyczne jak i w jednym kolorze.

Tak, przy wizji dłuższej współpracy możemy zamówić wstawki z wygrawerowanym, indywidualnym logo państwa firmy na kolorowych kulkach do suchego basenu.

Zamówienia realizujemy w przeciągu 24h. Przy większych zamówieniach czas realizacji jest ustalany indywidualnie dla każdego klienta.

Towar dostarczamy za pomocą kuriera, przy większych ilościach korzystamy z firm spedycyjnych.

Wysyłka kurierska to 12,5 zł netto + cena kartonu. Przy transporcie z wykorzystaniem spedycji cena ustalana jest indywidualnie.

Piłeczki pakujemy w plastikowe worki wielokrotnego użytku lub kartony, kiedy towar wysyłamy kurierem.

Tak, zapraszamy do naszej siedziby.

Tak – jednak jesteśmy świadomi, że są one wtedy o wiele bardziej narażone na uszkodzenia, dlatego w takie miejsca tworzymy piłeczki mocniejsze i bardziej wytrzymałe na zgniatanie.

Przez formularz kontaktowy w zakładce KONTAKT lub telefonicznie 505 133 711